SUZUKI

Suzuki SX4 S-CROSS 1,4 BJ 4WD TEST – GARAZ.TV – Rasto ChválaSuzuki SX4 S-CROSS s novým turbomotorom a automatom a pohonom 4WD robí nečakanú zábavu na snehu. A za tým si stojím. V kompaktnej triede nájdete len málo na snehu zábavnejších štvorkoliek. Pochopiteľne pozrel som sa aj na praktický úžitok auta.

source

Tags

Related Articles

22 Comments

 1. Rasťo teraz mám v hlave chrobáka.Bol som pôvodne rozhodnutý pre Vitaru S manuál ale po pozretí tohto videa som v rozpakoch.Viete spraviť porovnanie resp. plusy a mínusy ( Vitara S a S-Cross-2017-1.4BJ) ktoré sa nedajú vyčítať z popisov výrobcu.S Vitarou S ste jazdil za iných podmienok ale zdá sa mi že S Cross je mierne lepšie auto (?).

 2. Keďže som sa intenzívne zaujímal o kúpu Suzuki S-Cross, pozrel som si všetky dostupné videorecenzie na YouTube…
  Táto Rasťova je jednoznačne najlepšia, aj v porovnaní so zahraničnými.
  Milá, vtipná… svižná… zábavná i poučná.
  A tá vsuvka s práčkami je veľmi dobrý nápad: nenútene sa tu porovnal predchodca s nástupcom.
  Palec hore, Rasťo….!
  Zaslúžili by ste si vlastnú TV reláciu.

 3. Rasto chvalim test. Presne TO, co si urobil v 5:30 by si mohol divakom ukazat na autach BEZ 4×4, ako to zvladaju klasicke systemy s predo/zado kolkou. Napriklad peugeot 5008 a pod. Chcel by som vidiet ten rozdiel oproti 4×4.

 4. Tak je to akurát 1 rok, čo som si kúpil Suzuki SX4 S-CROSS – presne taký istý, ako testuje R. Chvála. Aj farba, výbava, aj motor…
  Jednoznačná spokojnosť.
  V pondelok idem na 1. ročnú prehliadku.

Back to top button
Close